Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Нагородження найкращих студентів

Рубрика: НВПЕТ Автор: навчальна частина. П’ятниця 16 Лис 2018 в 08:57

         17 листопада відзначається Міжнародний день студента. Напередодні, 14 листопада 2018 року з цієї нагоди у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулося нагородження  студентів за значні досягнення у навчанні, громадській, культмасовій та спортивній роботі.

Відзначили:

1. Моргун Дар’ю Володимирівну, студентку 454 групи, переможницю олімпіад, голову студентського самоврядування гуртожитку, учасницю команди-переможниці конкурсу «Звягель-інтелект – 2017»;
2. Кочук Діану Миколаївну, старосту 457 групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія», голову студентського самоврядування електротехнічного відділення за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму;
3. Василюка Юрія Юрійовича, студента 457 групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія» за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму;


4. Пелешка Євгена Олексійовича, студента 456 групи спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» за сумлінне навчання;
5. Хомечу Богдана Миколайовича, старосту 455 групи спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд», голову ради самоврядування технікуму за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму;
6. Лук’янчикова Андрія Леонідовича, студента 455 групи спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» за сумлінне навчання;
7. Данилюка Дениса Васильовича, студента 457 групи спеціальності «Комп’ютерна інженерія» за сумлінне навчання та активну участь у художній самодіяльності технікуму;
8. Данилюка Богдана Михайловича, старосту групи Е-361 спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» за сумлінне навчання та активну участь у художній самодіяльності та у громадському житті технікуму;
9. Шупрудька Максима Ярославовича, студента групи Е-361 спеціальності «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті технікуму;
10. Прохора Миколу Сергійовича, студента групи А-362 спеціальності «Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів» за сумлінне навчання;
11. Показного Андрія Олександровича, старосту групи К-363 спеціальності «Комп’ютерна інженерія» за успіхи у навчанні та активну участь у студентському самоврядуванні;
12. Мельника Євгена Ігоровича, студента групи К-363 спеціальності «Комп’ютерна інженерія», переможця конкурсу «Містер НВПЕТ-2018» за успіхи у навчанні та активну участь у студентському самоврядуванні;
13. Вербицького Віталія Олександровича, студента групи К-271 спеціальності «Комп’ютерна інженерія», переможця загальнотехнікумівської олімпіади з інформатики за сумлінне навчання;
14. Адаськову Валерію Олександрівну, студентку групи К-363 спеціальності «Комп’ютерна інженерія», переможницю «Міс НВПЕТ-2018» за активну участь у художній самодіяльності технікуму;
15. Бригоцьку Олександру Ігорівну, старосту групи О-272 спеціальності «Облік і оподаткування» за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті технікуму;
16. Фютака Олександра Олександровича, старосту групи Б-267 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму;
17. Бігар Юлію Юріївну, студентку групи Б-360 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» за відмінні успіхи у навчанні;
18. Джурин Марію Василівну, старосту групи Б-360 спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», голову студентського самоврядування економіко-технічного відділення за сумлінне навчання та активну участь у громадському житті технікуму;
19. Сідлецьку Анжелу Вікторівну, старосту групи О-365 спеціальності «Облік і оподаткування» за сумлінне навчання та активну участь у художній самодіяльності технікуму;
20. Куніцьку Олену Юріївну, студентку групи О-365 спеціальності «Облік і оподаткування» за відмінні успіхи у навчанні;
21. Сарган Світлану Сергіївну, студентку групи О-365 спеціальності «Облік і оподаткування» за сумлінне навчання та активну участь у художній самодіяльності технікуму.

Студентів привітала заступник міського голови, Оксана Гвозденко. Вона щиро побажала всім успіхів, невичерпної наснаги, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, натхнення і перемог.

 

Print Friendly, PDF & Email



Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика