Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Обласна науково-практична конференція

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. П’ятниця 11 Гру 2020 в 14:43

10 грудня 2020 року на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулася обласна науково-практична конференція «Вдосконалення освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання на основі інформаційно-інтерактивних технологій». Конференція була проведена в рамках засідання обласного методичного об’єднання  викладачів інформатики та комп’ютерної техніки, реалізована дистанційно, у відеорежимі, з використанням освітніх платформ Google ClassRoom та Meet.   

Проблеми дистанційного та змішаного навчання є особливо актуальними на сьогодні.

У роботі конференції взяли участь 35 викладачів інформатики та комп’ютерних технологій. Вони представили 17 закладів фахової передвищої освіти Житомирської області, а також Житомирську політехніку та Житомирський медичний інститут.

Модератором конференції виступив голова обласного методичного об’єднання  викладачів інформатики та комп’ютерної техніки Пекарський Б.Г. Технічне забезпечення роботи конференції здійснив викладач комп’ютерних дисциплін технікуму Щербатюк Владислав Сергійович.

Учасники конференції заслухали виступи педагогів:

  1. Людмили Мартинюк, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум – «Використання відеоконференцій у навчальному процесі із розміщенням матеріалів на YouTube-каналі».
  2. Ольги Назарчук, Новоград-Волинський промислово-економічний технікум – «Особливості  організації освітнього процесу в умовах змішаного  навчання».
  3. Інни Кириченко, Коростишівський педагогічний коледж – «Відеоінструкції для практичних робіт як альтернатива традиційним методам навчання».
  4. Віктора Романішина, Житомирський технологічний коледж – «Організація процесу дистанційного навчання у Житомирському технологічному коледжі КНУБА».
  5. Марії Сідорко, Бердичівський коледж промисловості, економіки і права – «Online сервіси та їх можливості для впровадження дистанційного навчання в освітній установі».
  6. Анатолія Каблова, ВСП «Фаховий коледж, будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету» – «Організація дистанційного навчання у ВСП «Фаховий коледж, будівництва, архітектури та дизайну Поліського національного університету».

Учасники заходу обмінялися досвідом роботи з організації освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання.

За підсумками конференції буде видано збірник публікацій – статей та тез виступів. Для учасників підготовлено сертифікати, що засвідчують участь у роботі конференції, виступи та публікації. Освітяни відмітили високий науковий та методичний рівень виступів та публікацій, чітку організацію роботи.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика