Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Обласне методоб’єднання вихователів

Рубрика: НВПЕТ Автор: навчальна частина. Вівторок 30 Жов 2018 в 18:13

25 жовтня 2018р. у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбулося обласне методичне об’єднання вихователів гуртожитку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області.

Перед присутніми виступила  директор НВПЕТ, Петрошук А.В., вона привітала гостей і розповіла про сьогодення та перспективи технікуму. Затуливітер І.А., поділилася досвідом щодо створення умов для формування соціальної компетентності та самореалізації молодої людини.

Цікавою для слухачів стала доповідь Моргун Дар’ї, в якій вона розкрила зміст роботи органів самоврядування, розказала про досягнення студради гуртожитку та плани на майбутнє.

Приємною несподіванкою для гостей стала екскурсія по НВПЕТ. Вона почалась із презентації, під час якої було окреслено  маршрут екскурсії на карті. У гуртожитку гості відвідали кращі кімнати, кухні, кімнати самопідготовки та студради, тенісну залу та оновлену актову залу. На майстер-класі з приготування національних страв, який проводили Савчук Г.В. та Сазоненко Н.Д., їх почастували смачними варениками.

Яскравими вишитими рушниками та картинами зустріла гостей актова зала гуртожитку, де Дзюбенко С.В. проводила майстер-клас з вишивки. Виявилося, що серед гостей є чимало тих, хто також захоплюється вишиванням.

До уваги учасників методоб’єднання було представлено виховний захід “Сила нескорених”, який підготували разом зі студентами Кудрявцева О.М. та Морозов О.А.. На захід було запрошено Лук’янця Ігоря, голову союзу ветеранів АТО в Новоград-Волинському районі та Сергія Островського, ветерана російсько-української війни.

Підсумки зустрічі  підвела голова методичного об’єднання Бітоцька І.Л., висловивши вдячність адміністрації, вихователю та всьому педагогічному коликтиву за теплу і змістовну зустріч.

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика