Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Протоколи приймальної комісії 2017 року 2

Рубрика: Абітурієнтам,Приймальна комісія Автор: admin. П’ятниця 28 Лип 2017 в 14:09

ПРОТОКОЛ № 9

Ознайомлення членів комісії про зміни до плану прийому абітурієнтів до Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму за держзамовленням на  2017 – 2018 навчальний рік, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про державне замовлення на підготовку та випуск фахівців з вищою освітою   у 2017 році».

Ознайомлення членів комісії з інформацією про кількість місць для осіб, які зараховуються в межах встановлених квот, може становити до  10 відсотків від обсягу державного замовлення з кожної спеціальності (але не менше одного місця на групу).

Протокол № 9

 


ПРОТОКОЛ №10

Про допуск до здачі вступних іспитів абітурієнтів на базі  9-ти класів на підставі документів про базову загальну середню освіту.

Протокол № 10

 

 

ПРОТОКОЛ № 11

Про результати вступного іспиту абітурієнтів з математики на базі 9 класів на підставі документів про базову загальну середню освіту.

Про допуск до здачі вступного іспиту з української мови абітурієнтів на базі 9 класів на підставі документів про базову загальну середню освіту.

Протокол № 11

 

 

ПРОТОКОЛ № 12

Про допуск до здачі вступного іспиту з української мови абітурієнтів на базі 9 класів на підставі документів про базову загальну середню освіту.

Про результати вступного іспиту абітурієнтів з української мови на базі 9 класів на підставі документів про базову загальну середню освіту.

При рейтингові списки абітурієнтів, рекомендованих та не рекомендованих на державну форму навчання, їх уточнення та оприлюднення.

Протокол № 12

 

 

ПРОТОКОЛ № 13

Перебіг  вступної кампанії.

Затвердження і оприлюднення рейтингового списку вступників, рекомендованих на навчання за держзамовленням. 

Протокол № 13

 

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика