Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Тиждень електротехнічних дисциплін

Рубрика: Електротехнічне Автор: admin. Субота 27 Лют 2016 в 12:43

На початку ІІ семестру 3 22 по 26 лютого у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі проходив тиждень 26електротехнічних дисциплін. Метою проведення тижня була презентація роботи як викладацького складу електротехнічних дисциплін, так і студентів.
Проведення тижня циклової комісії сприяє поглибленню знань студентів по обраній спеціальності, пропагандує досягнення в галузі електротехніки серед студентів технікуму.
Тиждень презентації циклової комісії почався з конкуру стінних газет.

Переможцем конкурсу стінних газет визнана газета “Охорона праці”, яку виготовили студенти Пилипчук С. і Костюченко О.
Впродовж тижня в фойє технікуму демонcтрувалися відеоматеріали електротехнічного спрямування. Активну участь в показі відео матеріалів брали студенти Гулевич Василь та Гулевич Владислав.
23 лютого 2016 року зі студентами групи 438 під керівництвом викладача Семенова С.І. була проведена екскурсія-заняття по практичному вивченню будови та правил експлуатації ліфтовій установці ПП «Житомирліфт».

23 лютого в читальній залі НВПЕТ відбулась студентська конференція «Енергозбереження в Україні.
Конференцію відкривала голова циклової комісії електротехнічних дисциплін викладач Буркова Р. Л. З доповідями на конференції виступили студенти 438 групи Пилипчук С., Костюченко О., Голуб А.

В обговоренні актуальної проблеми сучасного енергозбереження в побуті та промисловості взяли участь студенти Кирилюк С., Гаврилюк Т., Свінцицький Є.

24 лютого на першій парі викладачі НВПЕТ відвідали відкрите заняття викладача Буркової Р.Л. з предмету «Електробезпека» на тему «Виконання робіт в електроустановках» в групі 438. На занятті розглядались різні ситуації підготовки робочих місць в електроустановках, а студенти показували гарні знання, які будуть використовуватись в майбутній професії та при навчанні у вищих навчальних закладах.

Цього ж дня відбулися олімпіади з предметів «Електричні вимірювання» серед студентів гр.343 та «Системи керування електроприводом» серед студентів групи 438.

25 лютого студентам гр. 438 під керівництвом викладача Буркової Р.Л. відбулась екскурсія-заняття на підстанцію м. Новоград-Волинський, де студенти ознайомились з сучасним електрообладнанням, яке використовується для передачі електричної енергії до підприємств міста та району. Екскурсія була дуже цікавою, студенти ставили багато запитань до обслуговуючого персоналу підстанції стосовно роботи електрообладнання, а також можливості працевлаштування та кар’єрного росту.

Велику зацікавленість серед студентів та викладачів здобув конкурс «Кращий електрик» серед студентів 343 та 438 груп, який відбувся в майстерні технікуму. Від кожної з груп було представлені команди з п’яти студентів, які змагались в складанні схем запуску електродвигунів трифазного струму Жюрі в складі викладачів Тарасюка В.В. Ігнатюка В.М. та Бабенкова Ю.М. перевагу віддали групі 438.

Дуже цікавим був бренг-ринг серед студентів гр. 343 та 438 на тему «Цікава електротехніка», який відбувся 26 лютого в читальній залі НВПЕТ. Бренг-ринг проводив завідувач електротехнічного відділення Тарасюк В.В. Команда 438 групи: студенти Гаврилюк Т., Мякішев І., Яремчук А., Кондратюк С., Кирилюк С., Данилюк Я. Команда 343 групи: студенти Гулевич Владислав, Карплюк М., Косянчук В., Связінський В., Пози- чук В., Чечет В. За кожну правильну відповідь команда отримувала 1 бал Активними вболівальниками команд були, як студенти електротехнічного відділення, так і викладачі Переможцем бренг-рингу жюрі визнало команду гр. 438.

По закінченню бренг-рингу відбулась зустріч з випускником технікуму- заступником начальника ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» Новоград-Волинського РЕМ Пальцевим Д.С., який розповів про роки навчання в технікумі, про багатьох випускників НВПЕТ, які працюють в Новоград-Волинському РЕМ на керівних посадах, про переваги обраної спеціальності, про можливості працевлаштування та навчання у вищих навчальних закладах випускникам технікуму.

Тиждень електротехнічних дисциплін проведений вдало та виявився корисним для студентів і викладачів НВПЕТ.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика