Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Циклова комісія загальнотехнічних дисциплін

Рубрика: загальнотехнічні і спеціальні дисципліни Автор: admin. Середа 20 Вер 2017 в 08:20

zsЦиклова комісія загальнотехнічних дисциплін

Фютак Олександр Станіславович

Голова циклової комісії

в 2000 році закінчив Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція»

svs

Середюк Василь Сергійович

В 1971 році закінчив Іркутський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Загальнотехнічні дисципліни і трудове навчання» (з додатковою спеціальністю – фізика).

vvs

Ваховський Віктор Станіславович

В 1986 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

gvv

Глушенко Володимир Васильович

В 1990 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

kms

Ковальчук Микола Сергійович

В 1992 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».

vst

Войтко Світлана Трохимівна

В 1976 році закінчила завод-ВТУЗ Ростовського-на-Дону інституту сільгоспмашинобудування за спеціальністю «Сільськогосподарські машини» (конструювання і виробництво).

pvm

Потопальський Володимир Миколайович

В 1975 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського за спеціальністю «Фізика».

Фютак Лариса Іванівна

В 2001 році закінчила Одеську державну академію будівництва та архітектури за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція».

В 2015 році здобула диплом магістра Одеської державної академії будівництва та архітектури за спеціальністю «Теплогазопостачання та вентиляція».

sob

Стрижилецький Олександр Борисович

В 2008 році закінчив Новоград-Волинський промислово-економічний технікум за спеціальністю «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування».

В 2011 році здобув диплом магістра Національного університету біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Обладнання лісового комплексу».

ztd

Заінчковська Тетяна Дмитрівна

В 2007 році здобула диплом  магістра Національного університету водного господарства та природокористування за спеціальністю «Гідромеліорація».

В 2012 році здобула диплом бакалавра за напрямом підготовки «Будівництво» Національного університету водного господарства та природокористування.

 

 

Теплов Іван Олександрович

В 1985 році закінчив Новоград-Волинський машинобудівний технікум за спеціальністю «Сільськогосподарські машини».

В 2015 році здобув диплом магістра Луцького національного технічного університету за спеціальністю «Машини та обладнання сільськогосподарського виробництва».

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика