Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін

Рубрика: Відділення,соціально-гуманітарні дисципліни Автор: admin. Неділя 15 Лис 2015 в 13:24

e00Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін проводився в нашому технікумі з 9 по 13 листопада 2015 року.

 

Проведення тижня циклової комісії сприяє і формує шанобливе ставлення студентів до рідного слова, інтересу до культурної спадщини українського народу, а також виховує інтерес до українських традицій та звичаїв.

Тиждень презентації циклової комісії почався з акції «Цвіт вишиванки», з виставки творчих робіт студентів, їх батьків, та народних майстрів.

 

Десять років тому в нашому технікумі було започатковано свято «День вишиванки». В цей день 9 листопада студенти нашого навчального закладу прийшли у вишиванках, щоб підтримати ювілейну, десяту акцію.

Традиційним проведенням тижня циклової комісії є проведення літературно-музичних вечорів: «Пелюсткова краса українського слова», «Відтінки рідного слова»; Літературно-мистецький вечір: «Доки живе наша пісня, доти живе наш народ».

В рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін викладачі циклу проводять відкриті уроки:

  • Відкритий урок з англійської мови «Комп’ютери у нашому житті» був проведений викладачем Мартинюк Л.А.
  • відкритий урок з англійської мови «Англійська мова в моєму житті» був проведений викладачем Пелех В.А.
  • відкритий урок з предмету «Світова література» на тему: «Вивчення творчості англійського драматурга Бернарда Шоу «Пігмаліон» був проведений викладачем Іванюк Б.А.

На  завершальному етапі презентації тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін відбулася олімпіада з української мови імені Петра Яцика (І тур).

Переможці олімпіади:

1 місце – Кочук Діана, група 157

2 місце – Тодорович Валерій, група 158

Студентка 158 групи Заінчковська Юлія взяла участь у науково-практичній конференції, присвяченій дню народженню Лесі Українки і була нагороджена подякою.

e53

  • Відкритий захід, присвячений пам’яті жертв голодомору та політичних репресій «Україна у безодні пекла».

Було показано документальний фільм про голодомор в Новограді-Волинському районі з коментарем кадрів фільму Тригубом Іваном Лукичем.
Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика