Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Найкращий День студента 2017

Рубрика: NVPET тусовка,Студентське життя Автор: навчальна частина. Вівторок 28 Лис 2017 в 17:00

23.11.2017 року в Міському палаці культури ім. Лесі Українки відбулось традиційне для студентів НВПЕТ свято – «Найкращий День студента».

Яскрава концертна програма була представлена чудовими піснями, запальними танцями, гімнастичним номером (Workout).
Цьогорічне свято закінчилось  дискотекою.

З вітальним словом до студентів звернулась директор нашого навчального закладу Петрошук А. В.

Номінантів в категорії «Інтелектуальний Олімп» вітає директор.

Назарчук О. М., заступник директора з навчальної роботи, привітала студентство та вручила нагороди активістам, переможцям у номінації
«Лідер студентського самоврядування»

Керівник фізичного виховання Савчук В. К. відзначив кращих спортсменів та вручив нагороду
«Спортсмену року» – Слюсарчуку Дмитру (гр. А-262)

ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ
«ЗІРКОВЕ АСОРТІ»

Переможці у номінації:

«Група року»:

  • електротехнічне відділення: гр. К-263 (кл. керівник Онікієнко С. М.)
  • економіко-технічне відділення: гр. 358 (кл. керівник Кудрявцева О. М.)

«Лідер студентського самоврядування»:

  • електротехнічне відділення: Хомеча Богдан (гр.355), голова студентського самоврядування технікуму;
  • економіко-технічне відділення: Моргун Дар’я (гр.354), голова студентського самоврядування гуртожитку.

«Староста року»:

  • електротехнічне відділення: Кочук Діана(гр. 357)
  • економіко-технічне відділення: Сідлецька Анжела (гр. О-265)

«Громадська позиція»

Лац Павло (гр. 449)
Шакура Іван (гр. 448)
Сарган Олексій (гр. 447)
Василюк Юрій, Данилюк Денис (гр. 357)
Пелешок Женя (гр. 356)
Береговий Михайло (гр. 353)
Сідлецька Анжела гр. (О-265)
Мартинюк Богдан гр. (К-264)
Лук’янець Анастасія, Коник Катерина (гр. К-263)
Бойко Іван (гр. А-262)
Джурин Марія (гр. Б-260)

«Інтелектуальний Олімп»:

Середа  Іван (гр. 449)
Тодорович Валерія, Красовська Олександра (гр. 358)
Романчук Максим, Романчук Сергій (гр. 357)
Євпак В’ячеслав (гр. 355)
Моргун Даша та Маркова Валерія (гр. 354)
Чубара Веніамін (гр. 353)
Бігар Юлія (гр. Б-260)

«Інтелектуальна перемога року»

– команда ерудитів, яка отримала перемогу в конкурсі «Звягель – інтелект»:

1.     Назарчук Ангеліна (гр. К-263)

2.     Саган Юлія (гр. 358)

3.     Годун Віктор(гр. 358)

4.     Показной Андрій (гр. К-265)

5.     Юр’єв Євген (гр. К-265)

6.     Шупрудько Максим (гр. Е-261)

7.     Данилюк Богдан (гр. Е-261)

8.     Сарган Світлана (гр. О-265)

«Яскрава особистість»:

 

 

Гончарук Валерія (гр. 358)

Валентюк Паша (гр. 449)

 

 

 

 

«Спортивний Олімп»

Музика  Богдан Миколайович   (гр. М-259) І місце з армспорту
Слюсарчук  Дмитро Олександрович (гр. А-262) І місце футбол, баскетбол, шашки
Дем’янов Нікіта Вікторович (гр. К-264) І місце легка атлетика
Маркова Валерія Петрівна, Радіонова Лариса Іванівна (гр. 354) І місце волейбол
Матвійчук Дмитро Юрійович(гр. 356) І місце  настільний теніс
Денисюк Віталій Сергійович, Барановський Євген Борисович (гр. 356) І місце плавання
Марчук Максим Михайлович (гр. 357) І місце легка атлетика
Дмитрук Віталій  Віталійович (гр. 358) І місце футбол
Коваленко Діана Святославівна (гр. 358) І місце волейбол, легка атлетика
Куницька Ірина Юріївна (гр. 358) І місце легка атлетика
Бахур Юрій Євгенійович (гр. 447) воротар, І місце футбол
Лень Микола Ігорович, Бурковський Андрій Миколайович, Загладько Владислав Юрійович (гр. 450) І місце волейбол
Голуб Марія Анатоліївна, Бульбенко Наталія Андріївна (гр.451) І місце волейбол
Кухтюк Ярослав Олександрович (гр. 355)легка атлетика

 «Дебют року»:

Хвіст Вікторія (гр. О-172)
Гавронська Аліна (гр. О-172)

«Талант року»:

 

Валентюк Павло (гр. 449)
Мартинюк Анастасія (гр. 448)
Стокозов Сергій  (гр. 447)

Сухая Діана (гр. 358)
Кочук Діана (гр. 357)
Лісовський Владислав (гр. 357)


 




Новоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика