Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Тиждень циклової комісії природничо-математичних дисциплін

Рубрика: Відділення Автор: admin. Понеділок 25 Кві 2016 в 10:19

Тижденm00ь презентації циклової комісії природничо-математичних дисциплін

З 18 по 22 квітня 2016 року у Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі проходив тиждень природничо-математичних дисциплін, метою якого був творчий звіт студентів та викладачів. Тиждень циклової комісії був насичений цікавими заходами, до яких було залучено широке коло студентів.

Розпочався тиждень галереями математичних газет та «Мандруємо по Європі».

Студенти виявили творчий підхід в оформленні газет, тож кожна з них була по-своєму цікава.

Викладач математики Киянець Л.К. підготувала газету-вікторину, відповіді на завдання     вікторини студенти могли вкинути до скриньки та отримати оцінку з математики.

Нині, щоб здобути потрібні географічні відомості, користуються послугами всесвітньої комп’ютерної мережі Інтернету. За її допомогою можна за лічені хвилини обмінюватись   географічною інформацією – картографічною, текстовою, відео-, звуковою.

Джерелом особистих географічних відкриттів можуть стати туристичні подорожі. Тому студентами першого курсу були презентовані газети-подорожі до різноманітних країн Західної Європи.

Ніщо так не відкриває очі на світ і не розширює кругозір, як подорожі.  

Шарліз Терон

 Яка різниця, скільки  років вашим кедам, якщо ви гуляєте в них по Парижу.

Кузьма (Андрій Кузьменко)

18 квітня 2016року на великій перерві, в холі технікуму проводилась природнича бліц-вікторина, яку проводили викладач Дзюбенко С.В. та студенти 154 групи. За кожну правильну відповідь студенти отримували в нагороду цукерки.

«Дайте дитині можливість гратися, й поєднайте навчання з грою так, щоб мудрість з’являлася перед нею лише вряди-годи із веселим обличчям, остерігайтесь втомлювати її надмірною серйозністю».

Д. Колоцца

Навчання – найкраща у світі гра й розвага. Усі діти у світі народжуються з таким переконанням і живуть із ним, поки ми не вдовбемо їм у голову, що це важка і неприємна праця. Тільки деякі діти все ще залишаються на своїх позиціях, маючи тверде переконання, що навчання приносить радість, що це чи не єдина гра, в яку варто бавитись. Ми знаємо, як називати цих дітей. Це генії.

Джанетт Восс, американський педагог

19.04.2016 року відбувся круглий стіл з екології, який проходив під девізом «Земля – мій дім». Захід проходив  в актовій залі НВК гімназія. До круглого столу були запрошені учні та викладачі всіх шкіл міста та студенти вищих навчальних закладів. Цікавими та змістовними були звіти молоді про екологічні рейди, конференції, виховні години та інші заходи екологічного спрямування. Особливо зацікавили присутніх відео-матеріали, які підготували учні та студенти власноруч. Метою цього заходу було привернення уваги студентства до проблем Землі. День Землі відзначають двічі на рік: 21 березня і 22 квітня.

Земля – планета унікальна. Саме тут створені неповторні умови для бурхливого розквіту життя. Туманний ранок і весняний день, пшеничний лан і літній степ, солов’їний гай і вишневий садок, річки і океани – усе це зливається в єдиний образ Землі – нашого спільного дому.

… Ми всі несемося вдалину на одній і тій же планеті – ми екіпаж одного корабля.

Антуан де Сент-Екзюпері

20 квітня 157 група на чолі з викладачем фізики Любчаком В.П. підготували справжній магічний  урок. Домашні експерименти та пояснення фізичного змісту цих дослідів були цікавими, змістовними, а іноді і веселими. Кожен відчув себе експериментатором.

Домашні експериментальні завдання привчають студентів до самостійного поглиблення та розширення отриманих на занятті знань та сприяють здобуванню нових; формують експериментальні уміння через використання предметів домашнього вжитку та саморобного обладнання; розвивають інтерес до фізики.

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, який він викладає, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання ставлять перед собою і вчителі математики Онікієнко С.М. та Дроздюк Л.М. які провели 20 квітня виховну годину «Математика з зірками». У математичному змаганні приймали участь 153, 155, 156 та 157 групи, командам допомагали студенти старшокурсники, які були на цьому заході «зірками».

Переможцями  стали студенти 157 групи, друге місце розділили між собою команди 155 та 156 груп, третє місце посіла 153 група. Команди отримали грамоти, а «зірки» – подяки від адміністрації технікуму.

Сьогодні в усьому світі все більше уваги приділяється питанням збереження унікальної природи Землі. Саме тому виховна година на тему: «Екологічний календар», яку підготували і провели 21 квітня студенти 158 групи під керівництвом викладача Сахненко Н.А. була досить актуальною. Запропонований календар екологічних дат і природоохоронних акцій має на меті привернути увагу громадськості, і в першу чергу молоді, на тривожний стан довкілля та різноманітні аспекти його збереження на планеті і в Україні зокрема.

Однією з важливих цілей проведення олімпіад є розвиток інтересу студентів до математики, залучення студентів до занять в математичних гуртках. 21квітня   серед студентів першого курсу під керівництвом викладача Косинського О.Р. була проведена олімпіада з математики. У студентів з’явилась можливість перевірити свої    сили, математичні здібності, вміння вирішувати нестандартні задачі.

Їх приваблювала можливість добровільної участі у змаганні, незвичайність всієї обстановки на олімпіаді.

m60

Переможцем олімпіади стала студентка 158 групи Красовська Олександра, яка на наступний день була учасницею обласної олімпіади з математики та завоювала почесне третє місце.

m61

Найвище призначення математики — знаходити порядок у хаосі, який нас оточує.

Вінер Н.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика