Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Атестація

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Вівторок 30 Бер 2021 в 16:07

З уведенням карантину життя не зупинилося, хоча складна ситуація, яка склалася, внесла свої корективи у звичний плин життя нашого технікуму. Ми навчаємо і навчаємося самі дистанційно. В умовах карантину необхідно було провести і чергову атестацію педагогічних працівників нашого закладу, а їх цьогоріч – 11 осіб.

Голова атестаційної комісії, директор технікуму Петрошук Алла Володимирівна зосередила увагу присутніх на загальних вимогах до атестації педагогів, спрямованих на стимулювання підвищення їх професійної компетентності, ознайомила їх з нормативними документами Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Житомирської ОДА, згідно з якими проводиться атестація, підкреслила необхідність дотримання вимог чинного Типового положення про атестацію педагогічних працівників.

Результати атестації наступні:

  • усі педагогічні працівники відповідають займаним посадам;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 2 педагогам;
  • порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – 2 педагоги;
  • порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач» – 4 педагоги;
  • порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про відповідність раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «викладач-методист» – 3 педагоги.

Підсумки атестації свідчать про професійну майстерність освітян технікуму. Цьому сприяла ціла низка чинників, у тому числі різноманітність форм методичної роботи, спрямованої на виявлення, вивчення та поширення досвіду через семінари, онлайн-вебінари, методоб’єднання, педагогічні читання, виховні заходи, взаємодія педагогів з закладами освіти щодо підвищення кваліфікації тощо.

Вітаємо педагогічних працівників із успішним проходженням атестації! Бажаємо творчих здобутків у подальшій професійній діяльності!

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика