Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Масляна в НВПЕТ

Рубрика: NVPET тусовка,День відкритих дверей. Автор: admin. Субота 17 Лют 2018 в 17:19

Традиційно в НВПЕТ проводять День відкритих дверей на Масляну. Це стародавнє слов’янське свято, що символізує проводи зими і зустріч весни, тому в цей день студенти технікуму смакують кулішем, млинцями, пиріжками та пригощають смаколиками всіх бажаючих. Дівчата співають веснянки та водять хороводи. А хлопці спалюють солом’яне опудало зими, що минає.

Print Friendly, PDF & Email

Масляна в НВПЕТ

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Середа 24 Січ 2018 в 20:45

Print Friendly, PDF & Email

День відкритих дверей 21 жовтня

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Вівторок 10 Жов 2017 в 20:04

Print Friendly, PDF & Email

День Європи в НВПЕТ

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Субота 20 Тра 2017 в 17:01

Україна – це наша земля, рідний край, країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, і, зрозуміло, талановитими людьми. Ми з гордістю заявляємо – Україна це  частина Європи.

20 травня 2017 року Україна відзначає День Європи. Європа сьогодні – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. Саме сьогодні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку  вільного та успішного шляху.

 Студенти та викладачі Новоград-Волинськиого промислово-економічного технікуму теж не залишилися осторонь. На святкування запросили всіх бажаючих учнів 9-х класів міста та району разом із батьками.

В технікумі на Дні відкритих дверей відбувалася ярмарка-фестиваль європейських країн. Студенти 1 курсу представляли країни Європи, презентуючи національні страви та традиції обраних країн.

Студенти групи М-159 частували гостей смачним грузинським пловом та хінкалі, представники Б-160 вразили всіх кондитерськими виробами випеченими за рецептами Німеччини. Виявляється, що хлопці групи Е-161 гарно співають пісні польською, а група А-162 порадувала глядачів запальним італійським танцем.

Студенти К-163 групи перенесли нас в країну “туманного Альбіону”, познайомили із Шерлоком Холмсом і синхронізували свій Біг-Бен з місцевим часом. Студенти комп’ютерники 164 групи пропонували гостям страви з бараболі: вареники з картоплею, деруни, картопляні пиріжки з грибами. Здогадалися чому? Вірно, вони представляли сусідню Білорусь.

Вишукані мадемуазелі групи О-165 групи влаштували справжній показ високої моди.

Сьогодні всі присутні подорожували по різних країнах Європи, побачили все те, на що багата Європа. І збагнули, що найбільша цінність – це народ, який цінує і береже свої традиції. А ми – європейці і Україна – це Європейська держава.

Print Friendly, PDF & Email

День відкритих дверей “Україна – це Європа”

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Понеділок 10 Кві 2017 в 14:35

Print Friendly, PDF & Email

День відкритих дверей «Кличемо на Масляну!»

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Понеділок 27 Лют 2017 в 14:20

Святкування Масляної в НВПЕТ розпочалося із благодійного ярмарку, на якому студенти І та ІІ курсів технікуму частували всіх бажаючих символами свята – млинцями та варениками, а також іншими смаколиками. Всі виручені кошти були передані на встановлення меморіальної дошки загиблим в АТО випускникам технікуму.
Доброю традицією вже стало частування всіх присутніх смачним козацьким кулішем та узваром. Цьогоріч це стало можливим за сприяння 54-го окремого розвідувального батальйону.
Справжньою окрасою цього театралізованого дійства стали творчі подарунки від Діани Сухої, Насті Мартинюк та дівчат 165 групи, які співали і танцювали, закликаючи весну та даруючи гарний настрій всім присутнім.
Дякуємо тим, хто взяв активну участь у благодійному ярмарку!
Сподіваємось, що всім було весело і смачно!

Print Friendly, PDF & Email

День відкритих дверей “Кличемо на Масляну”

Рубрика: Абітурієнтам,День відкритих дверей. Автор: admin. Понеділок 30 Січ 2017 в 17:01

День відкритих дверей 29 жовтня 2016

Рубрика: День відкритих дверей. Автор: admin. Субота 29 Жов 2016 в 16:26

2910

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика