Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Випуск спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Вівторок 07 Бер 2023 в 14:43

3 березня 2023 року в Новоград-Волинському політехнічному коледжі відбулося особливе свято, яке не позначено у жодному календарі – урочистий випуск студентів ІV курсу спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія. Заклад випустив 19 дипломованих фахівців. Дипломи з відзнакою отримали Гаврилюк Максим, Роюк Діана, Шпег Яна.

Кращих випускників, які брали активну участь в олімпіадах, науково-практичних конференціях, конкурсах, розбудові студентського самоврядування, було відзначено грамотами за відмінні успіхи в навчанні та активну участь у житті коледжу. Подяки отримали й батьки найкращих студентів.

Усі чекали цієї миті. Та коли вона настала, студентам не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, залишивши після себе теплі, приємні спогади. Всі лекції, практичні заняття, іспити залишились позаду. Звісно, за роки навчання відбулося багато подій, але щомиті студенти відчували незмінну турботу та підтримку викладачів коледжу.

Церемонія вручення дипломів – одне із тих урочисто-хвилюючих свят, яке назавжди залишиться в пам’яті кожного. Так було й цього дня – надзвичайно яскравого, насиченого емоціями та хвилюванням. Безліч гостей, батьки, друзі, знайомі, викладацький склад, привітання, спалахи фотокамер – все це підкреслювало неповторність свята. Обличчя випускників світилися радістю і вони щедро дарували присутнім чарівні посмішки. Ми щиро вдячні ЗСУ за можливість навчатися і навчати!

Шановні випускники! Зичимо Вам здоров’я, натхнення, здійснення найзаповітніших мрій та успішної праці на благо нашої держави, бажаємо розвиватися творчо й професійно, зустріти добрих та надійних друзів. Гордіться тим, що є випускником НВПФК. Ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна! На вас покладено велику громадянську відповідальність за розбудову нашої України. Щасти Вам, шановні випускники!

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика