Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

День відкритих дверей

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Субота 10 Жов 2020 в 18:23

В умовах карантинних обмежень Новоград-Волинський промислово-економічний технікум продовжує активно працювати. І студенти, й викладачі вже звикли до онлайн- і офлайн лекцій, проведення семінарських та практичних занять за допомогою різноманітних навчальних платформ. Проте випускникам шкіл випадає справді нелегке завдання: у таких обставинах їм потрібно обрати правильний заклад для подальшого навчання. Тож прагнучи їм допомогти, колектив технікуму вирішив проводити Дні відкритих дверей за планом. І хоча такі заходи також відбуваються з дотриманням карантинних вимог, але майбутні абітурієнти мають можливість познайомитися з закладом за допомогою презентацій, отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

    

Отож 10 жовтня 2020 р. у НВПЕТ відбувся День відкритих дверей. Охочі завітали до закладу для того, щоб ознайомитися з навчальною базою та з перших уст дізнатися про особливості підготовки до вступу. У фоє гостей зустрічали студенти І курсу, супроводжували в аудиторії, пропонували профорієнтаційні матеріали.

Перед відвідувачами виступила директор технікуму Петрошук А.В., яка розповіла про традиції закладу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут освіту. Представники адміністрації відповіли на запитання гостей.

Наступний День відкритих дверей заплановано провести у лютому 2021 року.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика