Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

День відкритих дверей

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Субота 09 Жов 2021 в 18:18

9 жовтня в Новоград-Волинському політехнічному фаховому коледжі відбулася бажана й очікувана подія для усіх абітурієнтів – День відкритих дверей. Адміністрація, педагоги, студенти знайомили охочих зі спеціальностями, структурою закладу, розповідали про переваги навчання у НВПФК і намагалися передати неповторну атмосферу нашої alma mater.

Як зауважила у вітальному слові директор Алла Володимирівна Петрошук, коледж динамічно розвивається, а центром його життя є студенти. «Ми вважаємо, що наші студенти є найкращими, дуже пишаємося ними, і робимо все можливе, щоб вони мали якомога кращі умови для навчання і свого розвитку, – зазначила директор. – Тож запрошуємо приєднуватися до нашої великої, дружньої спільноти і здобувати конкурентоспроможний фах, адже сьогодні Україна як ніколи потребує висококваліфікованих фахівців».

Відповідальний секретар приймальної комісії Марченко Н.М. ознайомила присутніх з правилами прийому до коледжу та відповіла на найчастіші запитання до членів приймальної комісії. Запросила відвідати сайт закладу, де можна ознайомитися з необхідними матеріалами, побачити, чим живе коледж, як навчаються студенти, як розбудовується заклад.

Про перелік конкурсних предметів, програму вступних випробувань, особливості роботи підготовчих курсів та їх переваги у своєму виступі говорила Онікієнко Світлана Миколаївна, завідувач підготовчих курсів. Доповідач зазначила, що кожен охочий може отримати вичерпну інформацію. «Наш коледж – це неповторний світ, який спільно творять студент – своєю допитливістю, наполегливістю і творчим запалом, та викладач, який прагне задовольнити цікавість студента, допомогти йому освоїти професію». Доповідач додала, що заклад є абсолютно відкритим для того, щоб абітурієнт зробив правильний, а, головне, усвідомлений вибір і вже як студент продовжив формувати свої професійні навички.

Крім того, численні студентські таланти під керівництвом Кудрявцевої Оксани Миколаївни, заступника директора з виховної роботи, презентували присутнім творчі дарунки у вигляді запальних виступів.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика