Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

День відкритих дверей

Рубрика: Абітурієнтам,День відкритих дверей Автор: rozklad. Субота 29 Лют 2020 в 16:48

29 лютого 2020 року в Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі (політехнічному фаховому коледжі) пройшов День відкритих дверей.

 

 

 

 

 

 

 

Відвідувачі завітали до закладу для того, щоб ознайомитися з навчальною базою та з перших уст дізнатися про цьогорічні особливості вступної кампанії.

  

У фоє гостей зустрічали тогорічні абітурієнти, нині студенти І курсу, приймальна комісія розгорнула свої інформаційні стенди. Зацікавлені мали можливість поспілкуватися з викладачами і студентами та отримати відповіді на запитання щодо напрямів підготовки, організації навчання, можливостей працевлаштування за обраним фахом тощо. Роздавалися і відповідні друковані матеріали. Для охочих також були організовані екскурсії технікумом: спеціалізованими кабінетами, лабораторіями, навчально-виробничими майстернями, спортивним комплексом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У рамках Дня відкритих дверей відбувся веселий ярмарок «Зиму проводжаємо, весну закликаємо», під час якого лунали весела музика, сміх, присутні мали можливість поласувати різноманітними смаколиками, виготовленими студентами І-ІІ курсів.

В актовій залі перед майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками виступила директор технікуму Петрошук А.В. Алла Володимирівна розповіла про історію та традиції закладу, про особливості навчання в ньому й про перспективи, які відкриватимуться перед тими, хто вирішить здобувати тут освіту. А ще керівник говорила про унікальні можливості, які отримує кожен його студент для навчання, саморозвитку і дозвілля. Докладніше про цьогорічні умови, терміни вступної кампанії розповіла заступник директора Назарчук О.М. Із особливостями роботи курсів з підготовки до вступу в заклад ознайомила Онікієнко С.М.,  завідувач підготовчими курсами. Як і завжди на таких заходах, представники адміністрації відповіли на запитання гостей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступний День відкритих дверей відбудеться 16 травня 2020 року.

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика