Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

Рубрика: НВПЕТ Автор: admin. Четвер 25 Кві 2019 в 17:42

17 квітня на базі Житомирського технологічного коледжу КНУБА була проведена XIII обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки.

У конкурсі взяли  участь студенти з 16 навчальних закладів І-ІІ р.а. Житомирської області.

Методом сліпого жеребкування визначалися: завдання з текстового редактора, електроних таблиць баз даних, журі та лічильна комісія. Участники олімпіади пройшли електроне тестування.

За результатами проведення олімпіади, місця були розподілені таким чином:

І місце – Кобилинський О.М. Коростишівський педагогічний коледж;

ІІ місце- Малашевич І.В., Бердичівський коледж промисловості, економіки та права;

ІІІ місце –Поліщук Д.С., Новоград-Волинський промислово-економічний технікум. Учасника олімпіади підготувала викладач Мартинюк Людмила Анатоліївна.

Також програмою заходів було передбачено засідання обласного методичного об’єднання викладачів комп’ютерних дисциплін. У ході проведення заслухали доповіді: Журавської К.О. «Використання педагогічного коучингу для формування інформатичної компетентності студентів», Романішина В.В. «Елементи навчально-демонстраційного комплексу для вивчення дисципліни «Комп’ютерні мережі»», Якубовської Л.Б. «Мотивація пізнавальної діяльності як один з ключових чинників формування інформаційних компетентностей майбутніх фахівців», Герасимчука С.В. «Перспективи впровадження STEM-навчання в сучасній освіті».

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика