Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Педагогічні читання в НВПЕТ

Рубрика: НВПЕТ,Публічна інформація Автор: rozklad. Четвер 09 Січ 2020 в 15:00

9 січня 2020 року в НВПЕТ відбулися педагогічні читання – традиційна форма самоосвітньої діяльності, яку осучаснили і переформатували.

У заході взяли участь співробітники управління Державної служби якості освіти у Житомирській області. Зокрема, заступник начальника ДСЯО – начальник відділу інституційного аудиту Вдовенко Сергій Юрійович поділився секретами, що таке інституційний аудит та чого від нього очікувати, презентувавши доповідь «Інституційний аудит – якісно новий механізм перевірки закладів освіти».

Інституційний аудит – це комплексна зовнішня перевірка та оцінювання освітніх і управлінських процесів закладу освіти, які забезпечують його ефективну роботу та сталий розвиток.

Жваве обговорення в педагогічній спільноті викликала тема академічної доброчесності як сукупності етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових досягнень.

До заходу також долучилися педагоги КВНЗ «Новоград-Волинський медичний коледж» на чолі з директором Солодовник О.В.

скачати презентацію

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика