Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ – 2022

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Середа 12 Січ 2022 в 18:06

12 січня 2022 року у НВПФК відбулися педагогічні читання, як один із заходів з удосконалення педагогічної майстерності педагогів, спрямований на відкритий обмін досвідом  з навчання та виховання здобувачів освіти.

Цьогорічні педагогічні читання викликали зацікавленість та обговорення, оскільки тема «Роль компетентнісного навчання у процесі підготовки майбутніх фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня “фаховий молодший бакалавр”» є актуальною в сучасних реаліях.

Готуючись до педагогічних читань, ми прагнули узагальнити та продемонструвати кращий досвід роботи педагогів з теоретичної та професійно-практичної підготовки здобувачів освіти нашого освітнього закладу. Виступаючими були запропоновані власні ефективні методики вибору та застосування форм, методів та засобів організації такого навчання.

Розпочала захід із вступним словом директор Петрошук А.В., яка зазначила, що організовувати компетентнісне навчання з використанням сучасних технологій, надихати й мотивувати студентів на якісне навчання зовсім не просто.

Під час методичного заходу викладачі презентували свій досвід з таких питань:

  1. Професійна компетентність викладача в системі фахової передвищої освіти. Доповідач: Борисюк А.А., методист.
  2. Спілкування державною мовою: розвиваємо ключові компетентності. Доповідач: Марченко Н.М., методист.
  3. Інноваційні технології навчання як основа і засіб формування компетентностей. Доповідач: Щербатюк В.С., викладач комп’ютерних дисциплін.
  4. Формування фахових компетентностей у ході практичної підготовки фахівця. Доповідач: Фютак Л.І., викладач спеціальних дисциплін.
  5. Формування фахових компетентностей (з досвіду циклової комісії загальнотехнічних і спеціальних дисциплін). Доповідач: Ваховський В.С., голова ЦК загальнотехнічних і спеціальних дисциплін.

Педагогічні читання − одна із традицій та неодмінна частина методичної роботи нашого коледжу.


Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика