Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Педагогічні читання-2023

Рубрика: Відділення,Електротехнічне,НВПЕТ Автор: metodist. Понеділок 23 Січ 2023 в 16:43

Педагогічні читання − одна з традицій та неодмінна частина методичної роботи нашого коледжу, що дозволяє забезпечувати високий професійний рівень викладачів та знаходитися в авангарді сучасної педагогічної думки.

Цьогоріч, не зважаючи на особливий режим воєнного часу, повітряну тривогу та певні обмеження, традицію не було порушено, а значить «Педагогічні читання – 2023» відбулися!

19 січня 2023 року в коледжі було проведено захід на тему «Практичні аспекти застосування цифрових технологій навчання у НВПФК» з креативними виступами, під час яких викладачі ділились своїм досвідом, надавали рекомендації та поради. На початку зустрічі до присутніх звернулася директор коледжу Петрошук А.В., яка наголосила на тому, що цифрові технології − вимога сучасності.

Викладач біології Сахненко Н.А. розкрила особливості використання сервісу LearningApps в освітньому процесі, навівши цікаві приклади з власного педагогічного досвіду.

Про інтернет-олімпіади як інструмент мотивації і підвищення рівня знань студентів говорила Марченко Н.М., викладач української мови та літератури.

Жваве обговорення викликав виступ Кудрявцева А.Л., викладача спеціальних дисциплін, який навів переваги використання графічних редакторів під час практичних занять.

Цікавим видався виступ Васеньової О.О., викладача комп’ютерних дисциплін «Google-таблиці для автоматизації оцінювання та формування підсумкової документації».

Надзвичайно корисною інформацією поділилася Дзюбенко С.В., викладач хімії, з теми «Застосування віртуальної лабораторії Go-Lab на заняттях предметів природничого циклу».

Практичні засади використання графічного планшета на заняттях з фізики розкрив Любчак В.П., викладач фізики.

Отже, під час педагогічних читань, було висвітлено багато важливих тем, які є актуальними та важливими для кожного викладача, обговорювалися сучасні педагогічні інструменти, нові підходи до викладання, актуальні проблеми педагогіки.

З матеріалами педагогічних читань можна ознайомитися тут.

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика