Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Подорожуймо Україною

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Середа 13 Жов 2021 в 13:19

Пізнавально провели святковий день 14 жовтня працівники НВ політехнічного фахового коледжу. Вже гарною традицією стала організація профспілковим комітетом закладу екскурсій цікавими місцями України. І цей рік не став винятком. За порадою нашого колеги, місцевого краєзнавця Ваховського В.С. ми проїхали рідною Житомирщиною, відвідавши м. Житомир, м. Андрушівка, с. Червоне, с. Кодня.

В м. Андрушівка побували в палаці Терещенків, пам’ятці архітектури ХІХ ст. Терещенки – це знаний в Україні та за її межами рід підприємців, цукрозаводчиків та землевласників, меценатів. Наступний пункт – с. Червоне, що перемогло в конкурсі «Неймовірні села України». Молодий та енергійний гід, Тарас Коновалець, знає багато про рідний край і артистично ділиться своїми знаннями з відвідувачами.  Подорожуючи рідним краєм, віддали шану його захисникам: відвідали монумент пам’яті учасників Коліївщини в с. Кодня. У м. Житомир цього дня відкрили меморіальний знак «Захисникам України у війні з російським агресором».

 

А влітку відбулася ще одна подорож, програма якої містила відвідування Рівненського зоопарку, тунелю кохання в м. Клевань, перегляд легендарної рок-опери «Біла ворона».

 

Подорожуєте, пізнавайте – це круто!

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика