Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Презентація підручників

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Субота 24 Вер 2022 в 15:47

20 вересня 2022 року за участю студентів груп М-480, М-388 та Е-203 у бібліотеці політехнічного коледжу відбулася презентація підручників викладача Середюка Василя Сергійовича. Захід присвячений до дня заснування бібліотеки, яка розпочала свою діяльність 20 квітня 1971 року.

Завідувач Савчук Г.В. розповіла про історію створення та структуру бібліотеки. На сьогодні фонд бібліотеки становить понад 32 тисячі томів і постійно оновлюється. Значний вклад у поповнення бібліотечного фонду вніс Середюк В.С., який на цей час видав 6 підручників та ще чотири книжки створено в електронному форматі.

Голова циклової комісії Ваховський В.С. розповів про Середюка В.С., який є одним із найдосвідченіших педагогів коледжу. Він прийшов на роботу до закладу в лютому 1973 року і майже 50 років без перерв працює в нашому коледжі. Василь Сергійович пройшов усіма сходинками освітянської кар’єри: викладач, голова циклової комісії, завідувач відділення, завідувач майстерень, завуч та директор закладу освіти.

У своєму виступі Середюк В.С. розповів про те, яку мету переслідував під час написання книжок. Окремі з них були доповнені, перероблені та перевидані.

На завершення заходу Середюк В.С. відповів на запитання викладачів та студентів, які були присутніми на заході.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика