Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Творчі зустрічі

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Понеділок 14 Гру 2020 в 16:27

14 грудня 2020 року до бібліотеки НВПЕТ на зустріч зі студентами завітала письменниця, краєзнавець, член Національної спілки журналістів України, лауреат премії ім. Лесі Українки Л.А. Гудзь.

Леся Архипівна – автор книги нарисів про загиблих в АТО земляків «Війна під знаком соняха: АТО», книги поезії, керівник літературно-мистецьких зустрічей «Липневий янгол» ім. Юрка Гудзя, публікувалася в місцевій і республіканській пресі, літературно-художніх альманахах. Пані Леся й нині сповнена творчих задумів.

Бібліотекарі Савчук Г.В. та Шутова Л.В. налаштували другокурсників на діалог. Була підготовлена тематична виставка творів. У невимушеній атмосфері проходило спілкування, під час якого учасники зустрічі дізналися, що гостя родом з Немильні, розпочала писати у зовсім юному віці, поетичне слово тримало її «на плаву» у складні моменти життя.

Головна мета таких заходів – знайомство студентської молоді з новими творами, залучення до читання, на  яскравому прикладі того, яку роль  книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичне задоволення читачів від спілкування з письменницею-землячкою.

Сподіваємось, що зустріч з Лесею Гудзь залишить у серцях тепло. На добру згадку авторка подарувала закладу декілька своїх книг.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика