Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Четвер 18 Лис 2021 в 11:50

Щорічно 17 листопада в Україні й у всьому світі відзначають День студента – свято мрій, нових знань та цікавих захоплень. З цієї нагоди у великій залі Будинку рад привітали кращих студентів та активістів молодіжних заходів Новоград-Волинської міської територіальної громади.

«Студентство – це особливий період молодості. Молодість – це не лише кількість років, молодість – це стан душі. Я вдячний вам за те, що ваш стан душі проявляється в таких рисах як соціальна активність, патріотизм, оптимізм та в бажанні розбудувати власну державу. Запам’ятайте, що студентство і студентське життя – це не лише навчання, а це разом і з тим час можливостей, користуйтеся цим. Бажаю вам жити у мирній країні, мати міцне здоров’я і найголовніше усвідомити, що все в житті залежить лише від вас. Рухайтесь тільки вперед, з вірою у самих себе та у власні сили!», – привітав зі святом присутніх міський голова Микола Боровець.

Директору коледжу Петрошук А.В. вручили Привітальний лист, а найактивніших та найталановитіших студентів нагородили Почесними грамотами міської ради з грошовою винагородою та Подяками міського голови.
  
Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика