Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Спеціальність “Будівництво та цивільна інженерія”

Рубрика: Газовики Автор: admin. Неділя 03 Кві 2016 в 19:49

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності у сфері проектування, експлуатації обладнання і систем газопостачання, будівництва і монтажу систем газопостачання територіально-виробничих і навчально-виробничих об’єднань, організацій житлово-комунальних господарств, підрозділах і газових службах промислових підприємств і агропромислового комплексу на первинних посадах: майстер по експлуатації устаткування і систем газопостачання, диспетчер, технік газового господарства, майстер газової дільниці.

Молодший спеціаліст повинен знати основні нормативні документи, вільно володіти державною мовою, професійно використовувати одну із іноземних мов.

Молодший спеціаліст повинен бути готовий до активної творчої професійної та соціальної діяльності, повинен вміти організувати виробничий процес на дільниці з врахуванням безпечних і здорових умов праці, керувати підлеглим персоналом, складати проект виробництва робіт, користуватися геодезичними інструментами, забезпечити дотримання технологій і високу якість експлуатаційних і будівельно-монтажних робіт на дільниці.

Молодший спеціаліст повинен вміло використовувати нові технології, діагностичні засоби контролю, електронно-обчислювальної комплекси для проектування, будівництва і експлуатації систем газопостачання.

Молодший спеціаліст повинен мати здібності до взаємодії в трудовому колективі, почуття професійної гідності і соціальної відповідальності за якість і результати праці.

Термін навчання:

на основі базової загальної середньої освіти – три роки 6 місяців,

на основі повної загальної середньої освіти – два роки 6 місяців.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика