Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Спеціальність “Електроенергетика та … (Автоелектрики)”

Рубрика: Автоелектрики Автор: admin. Неділя 03 Кві 2016 в 19:57

Електрообладнання сучасного автомобіля чи трактора є складною системою, що включає більше 100 avtoelecвиробів. Застосування електроніки на автомобілях та тракторах забезпечує автоматизацію робочих процесів, економію пального, безпеку руху, чистоту навколишнього середовища та поліпшує умови праці водія.
 Застосування електроніки набуває темпів. Зараз з’явилися регулятори напруги на інтегральних схемах, мікропроцесорні системи запалювання, електронні системи керування трансмісією, стабілізацією швидкості руху, антиблокувальними пристроями, гальмами і впорскуванням пального.

Електронні системи використовуються також для діагностування технічного стану вузлів та агрегатів автомобілів та тракторів і можуть не тільки вказувати на несправність, а й повідомляти водієві про виниклі несправності в системах гальм, змащування та охолодження, про відчинені двері, затиснуте ручне гальмо тощо. Підготовка молодших спеціалістів здійснюється для роботи в галузі технічного обслуговування і ремонту електричного і електронного устаткування автомобілів, тракторів і інших автотранспортних засобів, а також для обслуговування і ремонту сервісного контрольно-діагностичного устаткування, участі у впровадженні нового обладнання.

Випускник може займати первинні посади:
– Технік – електромеханік з експлуатації та ремонту устаткування;
– Технік з налагоджування та випробувань;
– Електромеханік дільниці;
– Акумуляторник;
– Технік – технолог.

Термін навчання:

на основі базової загальної середньої освіти – три роки 10 місяців,

на основі повної загальної середньої освіти – два роки 10 місяців.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика