Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Любі гості!!!

Рубрика: NVPET тусовка,Дозвілля Автор: admin. П’ятниця 23 Бер 2018 в 13:46

На гостей НЕМК студенти НВПЕТ чекали з нетерпінням, бо такі зустрічі – це завжди нові знайомства, враження, обмін досвідом та радість спілкування.

Студрада та група К-263 (куратор Онікієнко С. М.) зробила все, аби ці кілька днів у стінах нашого навчального закладу були цікавими та насиченими для 9-ти студентів та завідувача навчально – виробничою практикою Савчук Г. В. Нововолинського електромеханічного коледжу.

Презентація навчальних закладів та їх студрад, знайомство у дружній атмосфері за чашкою чаю, пісні та конкурси – таким був перший день 12 березня.

 

У вівторок наші гості мали можливість відвідати пари, взяти участь у Шевченківських читаннях, позмагатись у спортивних естафетах та волейболі (як завжди перемогла дружба)! А завершився день веселими посиденьками зі смачними варениками – таку теплу зустріч організувала студрада гуртожитку.

Древній Звягель – місто, в якому народилася Леся Українка, і в середу нововолинці  у супроводі Назарчук О. М. та студради завітали у музей – садибу великої поетеси.

Екскурсія була змістовною та надзвичайно цікавою.

 

 

 

 

В другій половині дня в аудиторії 202 у «двобої» зійшлися команди хлопців та дівчат у грі «Хто зверху». Перемогли дівчата, але задоволення отримали обидві команди та глядачі.

А заплив у басейні згасив ті пристрасті, які розгорілися під час гри.

І нарешті день, якого так чекав весь технікум – ми обиратимемо Міс та Містера НВПЕТ. Більше місяця йшла підготовка до цього дійства. Учасники та їх команди у напруженні і готові «до старту».

Майже три години концерту пролетіли як одна мить. Зал, вболіваючи за своїх фаворитів, захоплено аплодував конкурсантам та учасникам, запалював ліхтарики, підспівував…

Студенти НЕМК теж вболівали, і, більше того, навіть обрали своїх Міс та Містера симпатію, а Савчук Г.В. була членом журі і допомагала обирати переможців.

 

 

 

 

Враженнями студенти ділились на дискотеці, влаштованій на честь гостей у актовій залі гуртожитку.

Час гостини добігав кінця, а отже потрібно було прощатись.

Ні гості, ні господарі цього не хотіли… А тому домовились про нову зустріч – уже в Нововолинському електромеханічному коледжі. Будемо чекати з нетерпінням!

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика