Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

«STUD ART FEST»

Рубрика: НВПЕТ Автор: metodist. Понеділок 12 Лип 2021 в 15:23
«STUD ART FEST»: фестиваль, який об’єднав студентську молодь. Протягом трьох днів з 9 по 11 липня проходив студентський арт-фестиваль “STUD ART FEST”.

Окрім студентів нашого технікуму участь у фестивалі взяли також представники Нововолинського електромеханічного коледжу, Житомирського технологічного та Житомирського торгово-економічного коледжу.
На відкриття завітала заступник міського голови Наталія Петрівна Борис, яка побажала молоді успішного проведення заходу, отримання неймовірних емоцій та пам’ятних моментів.
Директор  технікуму Алла Володимирівна Петрошук зазначила, що через дистанційне навчання, карантинні обмеження студенти не спілкувалися між собою тривалий час, тому й вирішили організувати їм свято, насичене розвагами, цікавими та корисними заходами.
Подяками за сприяння в організації молодіжного фестивалю відзначено начальника управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Ярослава Цибу та директора Молодіжного центру Володимира Ліберду.
Фестиваль проходив на базі відпочинку в селі Кропивня, серед мальовничої природи. Просто неба було організовано численні забави, музичні виступи, спортивні змагання, майстер-класи.
Кожен з трьох днів мав окрему програму. Перший день фестивалю був етнічним: всі учасники були одягнуті у вишиванки, проводилися майстер-класи з плетіння вінків, виготовлення намиста з глини та виробів з соломи. Також цього дня запрошений на фестиваль зразковий ансамбль “Мальви” провів театралізоване дійство купальського вечора.
Другий день мав спортивне та творче спрямування. Організовано естафети, спартакіади, змагання з волейболу. Також провели танцювальні батли, фестиваль фарб холі і концерт, який підготували самі студенти.
Під час молодіжного заходу проводилися дискотека, показ фільму під відкритим небом та фаєршоу.
Організатори фестивалю зазначали, що його проведення об’єднало чимало небайдужих до молоді людей. Зокрема, отримали грант на проведення фестивалю, організацію харчування учасників, від Новоград-Волинської міської ради. Долучилися і спонсори та громадські організації.
З нагоди закриття фестивалю  учасники «STUD ART FEST» отримали солодкі подарунки та екоторбинки із зображенням Лесі Українки і Тараса Шевченка. Також студентам влаштували екскурсію до Новоград-Волинського літературно-меморіального музею Лесі Українки.
Організатори та учасники висловили сподівання, що захід стане традиційним та матиме підтримку і надалі. Адже фестиваль став майданчиком для розкриття творчого потенціалу молоді та інструментом їх натхнення до самореалізації, розвитку лідерських якостей, стимулювання до самоорганізації і самоврядування молоді.
  
Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика