Новоград-Волинський політехнічний фаховий коледж
політехнічний фаховий коледж

Тиждень циклової комісії загальнотехнічних та спеціальних дисциплін

Рубрика: Газовики,Економіко-технічне,Механіки Автор: admin. Середа 18 Лис 2015 в 12:06

g08Тиждень презентації циклової комісії загальнотехнічних та спеціальних дисциплін проводився  з 9 листопада по 13 листопада 2015 року.

В рамках проведення тижня презентації відбувалася демонстрація  тематичних відеороликів за новинками галузі спеціальностей циклової комісії.

10 листопада  була проведена студентська наукова конференція «Роль підземних сховищ газу України в газотранспортній системі України та Європи» під керівництвом викладачів Фютак Лариси Іванівни та Фютака Олександра Станіславовича.

Слід відзначити невимушену атмосферу конференції на якій було цікаво не лише студентам, а й присутнім викладачам.

Хоча в наш час комп’ютеризації можна отримати інформацію в будь-якому вигляді, але в нашому навчальному закладі стінна преса є актуальною. У своїх тематичних стінгазетах студенти спеціальностей «Монтаж, обслуговування устаткування та систем газопостачання» та «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств машинобудування» відобразили окремі аспекти розвитку даних галузей.

Під керівництвом викладачів Фютак Лариси Іванівни та Фютак Олександра Станіславовича 12 листопада була проведена студентська наукова конференція «Вплив вітрового підпору на роботу побутового газового обладнання». В роботі конференції взяли участь не лише студенти, а й викладачі.

11 листопала  під керівництвом майстрів виробничого навчання  Теплова Івана Олександровича та Барама Андрія Михайловича було проведено конкурс «Кращий по професії» в якому студенти 342 та 341 груп показали серйозні змагання в знаннях, уміннях та навиках.

За результатами конкурсу призові місця здобули:

1 місце  – студент 341 групи  Лозовський Д.І.

2 місце – студент 341 групи  Дейнека А.П.

3 місце – студент 342 групи Лучицький Я.О.

Викладач креслення Потопальський Володимир Миколайович 12 листопада   провів відкрите заняття з навчальної дисципліни «Нарисна геометрія та інженерна графіка» на тему «Використання компютерних технологій при викладанні теми “Розрізи”» в навчальній групі 247.

Викладач спеціальних дисциплін Стрижелецький Олександр Борисович 10 листопада провів відкрите заняття в начальній групі 247  з навчальної дисципліни «Технологія конструкційних матеріалів» на тему «Порошкові конструкційні матеріали».

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика