Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Свято Андрія

Рубрика: NVPET тусовка,Дозвілля Автор: admin. Вівторок 12 Гру 2017 в 16:45

Традиційно на свято Андрія проводяться українські вечорниці в промислово-економічному технікумі.

12 грудня в читальній залі бібліотеки зібралась студентська родина, викладачі та співробітники. Цвіли на стінах різнобарвні рушники, з української печі пахло запашною калитою та смачними варениками. З радісним настроєм молодь співала українські народні пісні «Ой у вишневому саду», «Била мене мати», «Розпрягайте, хлопці коні» та інші.

Дівчата, як зазвичай, гадали на Андрія на свою долю, а хлопці кусали калиту – найвеличнішу ознаку свята. Завітали на вечорниці і літературні герої з п’єси «За двома зайцями» М. Старицького Проня Прокопівна Сірко та Свирид Петрович Голохвастов, які викликали шквал оплесків та емоцій.

Свято закінчилось куштуванням вареників з капустою, картоплею, сиром. Активну участь у підготовці свята взяли студенти груп: К-264 (кл. керівник Савчук  Г. В.), Б – 167 (кл. керівник Сайчук Г. І.), О-265 (кл. керівник Селезньова В. І.).

Завбібліотеки Савчук Г. В., викладач культурології підготувала дуже змістовне, цікаве свято, яке ще раз довело, що українці мають давні традиції і свято їх бережуть.

Голова ЦК Сайчук Г. І.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика