Новоград-Волинський
промислово-економічний технікум

Вечір-реквієм «Воїни світла»

Рубрика: Студентське життя Автор: admin. П’ятниця 26 Лют 2016 в 09:24

vs00Вечір-реквієм «Воїни світла»

Всі ми пам’ятаємо про трагічні події лютневих днів 2014  року в Києві, під час яких загинули патріоти української держави. «Небесна Сотня!»- це вони змінили історію, змінили нехай не усіх, але свідомість багатьох. Пам’ять про українських Героїв, які першими стали на боротьбу за демократичну державу не згасне. 23 лютого в Малому залі Будинку культури відбувся вечір-реквієм «Воїни світла» , який підготували викладачі Кудрявцева О.М. та Дзюбенко С.В.

Патріотичне виховання є складовою частиною загального виховного процесу  технікуму та являє собою систематичну, цілеспрямовану діяльність всіх структурних підрозділів навчально-виховного процесу, щодо формування у студентів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських, конституційних обов’язків.

У цей складний для нашої держави час у кожному серці – невимовна тривога та біль за майбутнє України. На часі, як ніколи, – патріотичне виховання.

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується (В. О. Сухомлинський).

Print Friendly, PDF & Email
ShareНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика