Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін

Рубрика: Бухгалтери,Економіко-технічне Автор: admin. Субота 30 Кві 2016 в 11:17

ek00Тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін.

В НВПЕТ з 25 по 29 квітня 2016 року проходив тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін.

План роботи тижня охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентського колективів. Основною метою проведення тижня економічних дисциплін було узагальнення і систематизація знань з бухгалтерських дисциплін, закріплення вивченого матеріалу на практичних ситуаціях та активізація студентів у вивченні фахових дисциплін.

Кожного року тиждень циклової комісії обліково-економічних дисциплін розпочинається із зустрічей з фахівцями господарсько-економічної діяльності міста Новоград-Волинський. До участі запрошуються провідні спеціалісти з управління господарської діяльності, випускники НВПЕТ, які працюють на провідних посадах господарюючих суб׳єктів.

До участі у зустрічі зі спеціалістами було запрошено директора Новоград-Волинського терміналу, відділ декларування митних вантажів – Ковальчук Ольгу Василівну, яка цікаво розповіла про ЗЕД суб׳єктів господарювання Новоград-Волинського регіону, про роботу таможні та багато інших цікавих речей, відповіла на запитання, що виникли у студентів.

В рамках проведення тижня студенти всіх спеціальностей взяли участь у  конкурсі «Економічна перерва», де намагалися давати відповіді на логічні бухгалтерські запитання.

Протягом усього тижня циклової комісії, до уваги студентів та викладачів були представлені справжні витвори мистецтва – намальовані картини, вишиті рушники, вироби та картини з бісеру.

Студенти 158,252,346 груп змогли передати присутнім атмосферу творчості та розмаїття, а також вкотре довели, що бухгалтер – професія творча.

28 травня 2016 року на базі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відбулось засідання методичного об׳єднання викладачів обліково-економічних дисциплін. З привітальним словом виступила директор технікуму Петрошук Алла Володимирівна. В процесі  було обговорено поточні питання роботи методичного об’єднання.

Колеги – викладачі, які відвідали відкрите заняття викладача Буковського В.М з дисципліни «Основи аудиту» вже зрозуміли, що зі стін НВПЕТ вийдуть чудові бухгалтери та  аудитори.

Традиційним підсумком тижня економічних дисциплін було проведення вікторини « Бухгалтерський турнір» викладачем Псьота В.О.

Студенти відповідали на запитання з різних економічних дисциплін – бухгалтерського обліку, податкової системи, контролю і ревізії.  Показали свої творчі здібності, таланти і  бачення яким має бути справжній бухгалтер.

За підсумками вікторини отримали грамоти та за активну участь у виставці були нагороджені подяками.

Викладачі циклової комісії, завдяки своєму ентузіазму, творчому запалу, прагненню до самореалізації та самовдосконаленню навчають молоде покоління не тільки економічним та обліковим наукам, а й життєвій мудрості, доброті та душевній щирості.

Тиждень видався цікавим та корисним для студентів.

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика