Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

Тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін

Рубрика: Електротехнічне,Комп’ютерники Автор: admin. Понеділок 02 Тра 2016 в 16:03

k00Однією з традицій технікуму є проведення тижнів циклових комісій.

З 25 по 29 квітня 2016 року проводився тиждень циклової комісії комп’ютерних дисциплін.

 

Тиждень розпочався з екскурсії групою 157 комп’ютерники НВПЕТ до відділу програмно-комп’ютерного забезпечення Новоград-Волинської міської ради. Начальник відділу Олійник Наталія Федорівна провела бесіду із першокурсниками про можливості і призначення підпорядкованого їй відділу. Детально пояснила роботу сервера, що забезпечує всю роботу Будинку Рад та розповіла про плани відділу на майбутнє. 

Посвята першокурсників в “Орден комп’ютерних наук”

Посвята у комп’ютерники – це важлива і хвилююча подія у житті першокурсника. Незважаючи на те, що навчання для них почалось ще у вересні, без офіційної посвяти ніяк не обійшлось. Студентів групи 157 очікував нелегкий шлях, який полягав у вмінні влитись до команди, показати свої таланти і здібності. Всі студенти-першокурсники проявляли старання і дуже хвилювались.

26 квітня 2015 року в читальному залі НВПЕТ відбувся  науково-практичний семінар  «Нові досягнення апаратного та програмного забезпечення комп’ютерних систем,  розвитку інформаційних технологій» за участі студентів старших курсів комп’ютерної спеціальності. На семінарі були розглянуті новітні ІТ-розробки України та світу в різних сферах використання.

k04

В середу, 27 квітня, на 1 парі відбулося інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?» на кращого знавця інформатики між групами 157 (хлопці комп’ютерники) та 158 (дівчата бухгалтери), який провела викладач Мартинюк Людмила Анатоліївна. Перемогу здобули хлопці групи 157.

27 квітня 2016 року була проведена інтелектуальна гра з дискретної математики «Найрозумніший». Участь приймали десять студентів 251 групи. Гра проходила у чотири тури: І – «Бліцтурнір» (виконання тестових завдань), ІІ – «Тема» (відповідь на запитання однієї з шести категорій: «Теорія множин», «Відношення», «Булеві змінні та функції»,  «Закони алгебри логіки», «Диз’юнктивні та кон’юнктивні розкладання булевих функцій», «Алгебра Жегалкіна»), ІІІ – «Перегони» (відповідь на запитання зафарбованих клітинок, які учасники запам’ятовували протягом 30 секунд), IV – «Дуель» (виконання завдань логічного тренажера за комп’ютером).

Переможцем гри стала студентка Голуб Марія.

28 квітня 2016 року проходила олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки. Участь приймали одинадцять студентів 1-3 курсів: Бєлов Олександр – 345 група, Гудюк Костянтин – 252 група, Колесник Павло – 251 група, Кондратюк Сергій – 345 група, Косянчук Ігор – 345 група, Кузнець Вікторія – 157 група, Маліновський Олександр – 155 група, Мошков Віталій – 251 група, Приходько Роман – 345 група, Смірнов Кирило – 157 група, Цалко Богдан – 345 група.

Завдання олімпіади:

  • тестування – 40 запитань по 0,5 бала – 20 балів,
  • завдання у текстовому редакторі MS Word – 20 балів,
  • завдання у табличному процесорі MS Excel – 20 балів,
  • проектування баз даних MS Access – 20 балів.

k20

Переможцем І туру олімпіади з “Інформатики та комп’ютерної техніки” став студент 345 групи  Цалко Богдан. ІІ місце зайняв студент 251 групи –  Колесник Павло та ІІІ місце студент 345 групи – Косянчук  Ігор. В ІІ турі олімпіади, що проходила в м. Житомир Богдан Цалко зайняв 4 місце серед 22-х учасників.

28 квітня 2016 року в конкурсі «Професійної майстерності» студенти третього курсу пройшли ряд складних професійних випробувань, проявили кмітливість і творчі здібності, а також продемонстрували свої знання та вміння, отримані на комп’ютерних дисциплінах.

Всі перебували у гарному настрої, конкурс пройшов в дружній атмосфері. Переможцями конкурсу стали учасники Команди №2: Процик В., Овсійчук К., Фесенко А., Шумляківська Я.

k37

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика