Новоград-Волинський промислово-економічний технікум
промислово-економічний технікум

ЕКСКУРСІЯ НА КП «НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Рубрика: Газовики Автор: admin. Понеділок 10 Кві 2017 в 13:19

06.04.2017 року студенти групи 348 відвідали одну з котелень КП «Новоград-Волинськийтеплокомуненерго», що знаходиться по вулиці І.Франка. 

 

Екскурсію по підприємству проводив начальник котельні Анатолій Ляшук (випускник технікуму 2004 року) та майстри виробничого навчання Андрій Барам та Олександр Фютак.

В котельні працює два водогрійних котли італійського концерну Riello марки RTQ 3500, що характеризуються високим міжсезонним коефіцієнтом корисної дії, комплектується вентиляторними пальниками на будь-який вид палива. Інверсійна камера спалювання з концентричним розміщенням димогарних труб, які обладнанні турбуляторами, омивається котловою водою, що дає змогу використовувати обладнання для централізованого опалення та гарячого водопостачання.

 Функціональні характеристики:

  • можливість підключення до окремого бойлера;
  • можливість керувати котлом за рахунок термостатичного чи погодозалежного пульта керування;
  • можливість використання вентиляторних пальників на рідкому та газоподібному паливі.

Випускається 30 типорозмірів котлів потужністю від 50 до 5000 кВт, число в найменуванні моделі відповідає номінальній теплопродуктивності котла.

Газ до котельні подається подається середнього тиску, а до низького – знижується на газорегуляторній установці, після чого подається безпосередньо до котлів.

Параметри газу контролюються манометрами та термометрами, витрата – промисловим диференційним лічильником газу з коректором.

Також в котельні знаходиться відділення водо підготовки котлової води до споживання.

Водопідготовка полягає в наступному:

  • проводиться очистка через фільтра мережної води від сторонніх включень;
  • з мережної води видаляється кисень через деаератор;
  • видаляються солі металів за допомогою коагулянта (коагулянт – розчин кам’яної солі);

Також на території підприємства знаходиться лабораторія метрологічної служби, де проводиться повірка всіх контрольно-вимірювальних приладів підприємства.

При необхідності інженерно-технічні працівники лабораторії проводять необхідні заміри та налаштування на інших об’єктах підприємства та міста. Лабораторія оснащена сучасним обладнанням та пристосуваннями, а саме:

  • газоаналізаторами;
  • газоіндикаторами;
  • датчиками розрідження.

Далі після проведення нагріву, вода поступає до споживачів по теплопроводах за допомогою циркуляційних насосів та допоміжного обладнання. 

Print Friendly, PDF & EmailНовоград-Волинський промислово-економічний технікум

Яндекс.Метрика