6 травня в Новоград-Волинському політехнічному фаховому коледжі відбувся ДЕНЬ ВСТУПНИКА.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника1-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника10-1024x768.jpg)
Майбутні абітурієнти та батьки познайомилися з нашим освітнім закладом, дізналися про правила вступу. Були проведені екскурсії коледжем, відбулося знайомство з викладачами та адміністрацією.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника4-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника6-1024x768.jpg)
Гості відвідали благодійний ярмарок “РАЗОМ до ПЕРЕМОГИ!”, скуштували смаколики, які приготували наші студенти. Зібрані кошти в сумі 35 тис. грн. підуть на придбання тепловізора для ЗСУ.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника3-891x1024.jpg)
Дякуємо нашим гостям та небайдужим людям, які завітали до нас та провели з нами цей день.
Вступай до нас, обирай спеціальність, яка тобі до душі, стань частинкою нашої команди!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника9-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника8-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника7-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника5-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/05/День-вступника2-1024x768.jpg)