3 липня 2023 р. на засіданні педагогічної ради підвели підсумки роботи: 140 випускників, 20 дипломів з відзнакою, троє здобувачів завершили здобуття повної середньої освіти з золотими медалями, переможниця Всеукраїнського рівня Міжнародного конкурсу Шевченка, один студент набрав 200 балів на НМТ з математики! Маємо чим пишатися! На завершення підвели підсумки рейтингу викладачів: пʼятеро кращих відзначено грамотами.
Тримаємо освітній фронт!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/07/03.07.Пед.рада-768x1024.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/07/03-1024x952.jpg)