28 вересня 2023 р. у Новоград-Волинському політехнічному фаховому коледжі черговий раз відбулося тренувальне евакуаційне навчання з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій. Студентів та персонал було ознайомлено з правилами безпеки під час НС. Адже обізнаність та тренування підвищують рівень захисту. Хотілося б, щоб навчальна евакуація залишилася тільки навчальною, а здобутий невеличкий досвід ніколи не застосовувався в житті.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/09/БЖД3-1024x509.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/09/БЖД2-1024x576.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/09/БЖД1-1024x561.jpg)