4 грудня 2023 р. у рамках декади презентації кураторів в коледжі відбулися “Веселі старти”. У змаганнях брали участь студенти ІІ-ІІІ курсів. Метою цього заходу було не лише безпосереднє залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а й формування в них свідомої потреби регулярної рухової активності та мотивації до занять фізичною культурою та спортом у спортивних гуртках та секціях.
У підсумку перемогла команда комп’ютерного відділення. Усі команди спортивної естафети були відзначені грамотами та солодкими подарунками від адміністрації закладу.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/photo_48_2023-12-04_19-16-14-1024x461.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/photo_27_2023-12-04_19-16-14-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/photo_46_2023-12-04_19-16-14-1024x461.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/photo_1_2023-12-04_19-16-14-1024x768.jpg)