12 грудня 2024 р. у межах декади презентації роботи кураторів викладачі й студенти завітали до літературної кав’ярні посмакувати кавою та чаєм, а також насолодитися словом, що надихає… Присутні декламували твори сучасних митців, власні літературні доробки про добро і милосердя, красу і кохання, Україну, життя і війну… Кажуть, що поезія – це голос правди, голос істини, «…поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі». Сподіваємося, ми зігріли відвідувачів не тільки духмяною кавою, а й теплою атмосферою, поетичним словом, піснею.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава5-1024x544.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава1.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава4-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава23-1024x787.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава7-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/12/літ.-кава3-1024x768.jpg)