Інтернет-ресурси для підвищення кваліфікації

Вашій увазі пропонуються інтернет-ресурси для підвищення кваліфікації:

Prometheus – найкращі онлайн-курси України та світу.

https://prometheus.org.ua/

Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Головною метою проекту є безкоштовне надання онлайн-доступу до курсів університетського рівня всім бажаючим, а також надання можливості публікувати та розповсюджувати такі курси провідним викладачам, університетам та компаніям. Крім того, Prometheus надає доступ до онлайн-курсів підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

EdEra – студія онлайн-освіти. 

https://www.ed-era.com/

Українська студія онлайн-освіти, що виникла 2014 року після того, як двоє студентів КНУ пройшли перший МВОК Массачусетського технологічного університету “Circuits and electronics”. Наразі команда створила більш як 1000 освітніх роликів, запустила десять відкритих онлайн-курсів й інтерактивних підручників, а разом із Міністерством освіти і науки вони реалізували проект із оновлення шкільних програм.

«На Урок» – український освітній онлайн-портал для педагогів.

https://naurok.com.ua/

Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи.

Курс – це комплекс авторських матеріалів, структурований за окремою темою і розроблений із метою самоосвіти вчителів. Авторами курсів є педагоги-практики та фахівці, яким небайдужа доля освіти. Кожному, хто зареєструвався на курс, надається необмежений доступ до навчальних матеріалів курсу.

Всеосвіта – спільнота активних освітян (вебінари на актуальні освітні теми, загальноосвітні онлайн-курси, інтернет-олімпіади, бібліотека методичних матеріалів та ін.).

https://vseosvita.ua/

Освітній проєкт “Всеосвіта” – це сучасна платформа, яка допомагає вчителям професійно зростати та підвищувати педагогічну майстерність. Тут є всі необхідні інструменти для організації дистанційного навчання, безкоштовна онлайн-бібліотека методичних матеріалів, розробки для розвитку й навчання учнів будь-якого віку.

Чим корисний сайт “Всеосвіта”? Тут можна підвищувати кваліфікацію за допомогою вебінарів, курсів, семінарів, створювати авторські тести, реєструвати учнів на олімпіади та конкурси, завантажувати безкоштовні методичні матеріали з онлайн-бібліотеки, творчі розробки для учнів будь-якого віку, вести персональний блог тощо.

Є-мова – онлайн-платформа для вивчення української мови.

https://emova.language-ua.online/

Є-мова – це освітня платформа громадської організації «Український світ», яка має на меті створити українськомовний культурний простір.

На нашій платформі ви можете знайти курси як з вивчення та популяризації української мови, так і курси культурно-просвітницького характеру та курси підвищення кваліфікації вчителів. Понад те, ви можете пройти тест на визначення рівня української мови та замовити онлайнове навчання для себе чи для колег.

Бонус – лекторії, акції, практикуми, літературно-мистецькі заходи.

iLearn – безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО.

https://ilearn.org.ua/

«Дія. Цифрова освіта» – національна онлайн-платформа з цифрової грамотності.

https://osvita.diia.gov.ua/

Онлайн-проєкт Видавництва “Ранок” – дистанційні курси, які складаються із серії онлайн-занять у формі вебінару.

https://www.ranok.com.ua/

ВУМ (Відкритий Університет Майдану) – дистанційна платформа громадянської освіти.

https://vum.org.ua/

WiseCow – перший в країні безкоштовний відеолекторій з культури без реєстрації (лекції з мистецтва, історії, культури, літератури, кінематографу та моди).

https://wisecow.com.ua/

Khan Academy – відкрита некомерційна освітня платформа з відеоуроками.

https://www.khanacademy.org/

Безкоштовні онлайн-курси Microsoft – курси присвячені опануванню інструментів Microsoft для навчання.

https://education.microsoft.com/en-us/courses

Coursera – безкоштовні онлайн-курси з різних дисциплін.

https://www.coursera.org/

EdX – онлайн-курси від закладів вищої освіти.

https://www.edx.org/

MCFR цифрове видавництво MCFR (юр. назва ТОВ «МЦФЕР-Україна»)  українська компанія, що випускає спеціалізовані періодичні видання, створює електронні веб-програми, організовує короткострокові навчальні програми підвищення кваліфікації для вузькоспеціалізованих фахівців.

https://mcfr.ua/

Місія редакцій MCFR Освіта – надавати працівникам освіти України достовірну фахову інформацію, конструктивно розв’язувати освітянські завдання і допомогти у щоденній роботі. Об’єднує професійну спільноту портал освітян України «Педрада».

EdPro – український виробник обладнання для освіти, програмного забезпечення та електронних підручників.

https://edpro.ua/