Український стартап Nanit Robot розробляє EdTech-рішення для дітей та дорослих. Його продукт – конструктор з робототехніки та програмування. У своєму нещодавньому матеріалі Editor at Large видання TechCrunch Майк Бутчер включив Nanit Robot до списку українських стартапів, вартих уваги інвесторів.
Нещодавно команда запустила курс з робототехніки для дорослих «Розумний дім» та «Наземний дрон», де навчають основам електроніки, автоматизації та програмування на платформах ARDUINO. Наразі 60% студентів курсу складають військові. У його рамках, зокрема, можна отримати знання, які стануть в нагоді при налаштуванні та ремонті дронів.
Навчання пройшов і викладач електротехнічних дисциплін Голуб І.І. за сприяння ФОП Лобоцького В.В.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/02/Машинка-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/02/Голуб5-1024x768.jpg)