Березень в Україні часто називають Шевченковим. Наш заклад не залишився осторонь чудової традиції: відбувся літературний фестиваль до 210-ліття з дня народження Кобзаря. У заході взяли участь викладачі української літератури і студенти І курсу: групи Е-118 (викладач Копач С.В.), Б-117, А-119 (викладач Селезньова В.І.), К-121 (викладач Кудрявцева О.М.), О-122 (викладач Марченко Н.М.).
Студенти декламували улюблені поезії, співали «Думи мої, думи», «Зоре моя вечірняя» та вкотре переконалися, що Шевченко завжди актуальний і знаковий для всіх українців.
Віримо в силу Тарасового заповіту:
І на оновленій землі
Врага не буде супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люде на землі…
Дякуємо ЗСУ за можливість навчати і навчатися!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/03/430836256_1518385738744294_8152254130857868371_n-1024x577.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/03/5440645566351661663_121-768x1024.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/03/5440455651487765474_121-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/03/5440798196604461282_121-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/03/5440798196604461284_121-768x1024.jpg)