У межах декади презентації ЦК природничо-математичних дисциплін 2 квітня було проведено спортивно-розважальне свято «Веселі старти» між відділеннями коледжу. Команди змагалися за кращий результат у швидкості, спритності та рівновазі в естафетах різної складності.
За результатами змагань перемогу здобула команда електротехнічного відділення.
Щира вдячність за підтримку та допомогу в проведенні спортивного заходу голові ЦК Дзюбенко С.В., викладачам фізичного виховання Онищуку М.В. і Соколовій З.О.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_142331_679-1024x562.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_142331_339-1024x530.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/IMG_20240402_142331_247-1024x560.jpg)