З 1 по 3 квітня проходив захист курсових проєктів з дисципліни «Компʼютерні мережі». Майбутні програмісти презентували результати власних розробок. Керівник курсового проєктування Людмила Жура відзначила, що захист наукових робіт – це важливий складник освітнього процесу та значущий етап у студентському академічному розвитку, де здобувачі освіти мають можливість продемонструвати свої знання, навички та науково-творчий потенціал.
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/IMG_0267-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/Захист-комп-гол.-1024x768.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/Захист-комп-керівники-1024x768.jpg)