11 квітня 2024 р. відбулися змагання з настільного тенісу. Участь у зустрічі взяли команди Звягельського політехнічного фахового коледжу, Звягельського медичного фахового коледжу та ДНЗ «Новоград-Волинське вище професійне училище».
Микола Онищук, викладач ЗПФК, організатор і суддя турніру, зазначив, що цей вид спорту є популярним серед здобувачів освіти: «Студенти із задоволенням приходять на тренування. Цікавляться, як саме їм підвищити рівень своєї майстерності. Дуже позитивні враження у них від цього, емоції».
У підсумку перемогу святкувала команда Звягельського політехнічного фахового коледжу. Вітаємо!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_13-57-39-2-2.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-11_13-57-39-3.jpg)