У межах тижня циклової комісії електротехнічних та електромеханічних дисциплін відбувся конкурс професійної майстерності “Кращий електрик”. Участь у змаганні взяли студенти 3 курсу гр. Е-303 та студенти 4 курсу гр. Е-490 спеціальності Електроенергетика, електротехніка та елелктромеханіка. У загальному заліку з рахунком 2:1 перемогла команда групи Е-490 на чолі зі старостою Семенюком Богданом. Але, враховуючи олімпійський принцип змагань у ЗПФК, перемогла дружба!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-54e14eb618c4a2703a32f7fd86436fee31860c3c26c9bea9b371187217958769_792f7b3f55748459-987x1024.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/04/0-02-05-0d311c64fea0df9713f9ac31cf23ce9efde3895e23db4d744e26211eb8052ebe_bf372fcd20eb175d-768x1024.jpg)