Відбувся захист дипломних проєктів здобувачами освіти групи А-492 спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, освітня програма Обслуговування та ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів. Всі випускники отримали кваліфікацію фаховий молодший бакалавр зі спеціальності. Зичимо, щоб отримані знання, навички та вміння стали в пригоді в майбутній професійній діяльності!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/06/Захист-авто1.jpg)
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2024/06/Захист-авто.jpg)