Екскурсія майбутніх енергетиків до Звягельського РЕМ

У рамках тижня презентації циклової комісії електротехнічних та електромеханічних дисциплін студенти випускного курсу групи Е-411 (спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка») разом з викладачами Тарасюком В.В., Стрижилецьким О.Б. відвідали з професіографічною екскурсією Звягельський РЕМ АТ «Житомиробленерго». Цей візит вже став Читати

Виїзне заняття для механіків на підприємстві машинобудування

23 квітня 2026 року для студентів групи М-316, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Прикладна механіка», відбулося практико-орієнтоване виїзне заняття. Майбутні фахівці відвідали одне з провідних підприємств регіону – ПрАТ «Звягельсільмаш». Метою візиту стало ознайомлення з реальними виробничими процесами та інноваційними Читати

Студентське самоврядування – рушійна сила розвитку ЗПФК

29 квітня 2026 р. на черговому засіданні педагогічної ради Звягельського політехнічного фахового коледжу відбулося обговорення одного з ключових питань життєдіяльності закладу – ролі та перспектив розвитку студентського самоврядування. З головною доповіддю виступила заступник директора з виховної роботи Оксана Кудрявцева, співдоповідачем Читати

Професійний розвиток студентів-автоелектриків

У межах тижня ЦК електротехнічних та електромеханічних дисциплін для студентів групи А-319 було організовано виїзну навчальну екскурсію до одного з провідних сервісних центрів регіону – СТО «Авто Лідер». Захід відбувся під керівництвом викладачів Кучера С.А. та Макеева Б.М. Головною метою Читати

Працюємо над якістю освіти

8 квітня 2026 року представники адміністрації ЗПФК, голови випускових циклових комісій та педагогічні працівники, відповідальні за процедуру акредитації, долучилися до міжрегіонального вебінару «Актуальні питання акредитації освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти». Захід був організований Управлінням Державної служби якості освіти у Житомирській Читати

Інвестиція у власне майбутнє

Здоров’я – це не просто відсутність хвороб, а стан повного фізичного, психологічного та соціального благополуччя. Саме під таким гаслом 31 березня в актовій залі коледжу відбувся виховний захід «Обирай здоровий спосіб життя», який став справжнім маніфестом свідомого ставлення до себе. Читати