Вітаємо команду студентів НВПФК (склад: Весельська Віталіна, Мар’яна Брюханова, Гнітецький Тарас, Гнітецький Максим та Харчишин Сергій) з перемогою в інтелект-шоу серед студентської молоді міста! Пишаємось такими студентами!
![](http://nvpet.novograd.info/wp-content/uploads/2023/11/Інт.-шоу1-768x1024.jpg)
Вітаємо команду студентів НВПФК (склад: Весельська Віталіна, Мар’яна Брюханова, Гнітецький Тарас, Гнітецький Максим та Харчишин Сергій) з перемогою в інтелект-шоу серед студентської молоді міста! Пишаємось такими студентами!